top of page
IMG_3291_Web_edited.jpg
130 let českých dechových nástrojů

Josef Lídl

české žesťové nástroje

od roku 1892

Vítejte na stránkách Manufaktury Josefa Lídla, tradičního českého výrobce žesťových hudebních nástrojů. Dechové nástroje Josef Lídl navazují na tradici a dlouholetou zručnost českých nástrojařů, kteří se významně podíleli na rozvoji světového nástrojářství.

Josef Lídl je tradiční značka se zárukou kvality! Řada žesťových nástrojů Lídl patří dlouhodobě k nejuznávanějším a nejoceňovanějším hudebním nástrojům na trhu. Díky tradičním postupům a velkému podílu ruční práce při výrobě se i vy můžete těšit z jejich vynikajícího zvuku a kvalitního zpracování, které zaručuje jejich dlouhou životnost. Naše nástroje mají krásný tón, výbornou intonaci a lehký ozev. Nabízíme vysoce kvalitní dechové nástroje za přijatelnou cenu pro studenty, amatéry i profesionály.


Nástroje uvedené na těchto stránkách jsou přehledem současné produkce manufaktury Josef Lídl. Případné úpravy a specifikace dle přání zákazníka samozřejmě nejsou problém a budou řešeny individuálně při výrobě. Konstrukce žesťových nástrojů Josef Lídl vychází z tradice a řemeslné zručnosti českých nástrojařů a je orientována na přání a požadavky nejlepších hudebníků současnosti.

Josef Lídl - ručně vyráběné nástroje, které hrají jako žádné jiné.

516140.3.jpg
Instrumente

Kombinujeme moderní estetiku s nejlepšími materiály v oboru. Zdokonalujeme návrhy, zlepšujeme procesy, vyrábíme precizně a inovativně. Existujeme proto, abychom vám poskytovali ty nejlepší žesťové dechové nástroje.


Josef Lídl - řemeslo od srdce.

Contact
bottom of page